Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Dzień Dziecka z Radiem eM Kielce! Spotkasz nas w plenerze

środa, 31 maja 2023 16:27 / Autor: Weronika Karyś
Dzień Dziecka z Radiem eM Kielce! Spotkasz nas w plenerze
Dzień Dziecka z Radiem eM Kielce! Spotkasz nas w plenerze
Weronika Karyś
Weronika Karyś

1 czerwca Radio eM, wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej numer 11 w Kielcach, będzie hucznie świętować Dzień Dziecka. Nasi dziennikarze pojawią się na festynie przy ulicy Jasnej, gdzie pomogą dzieciakom przeprowadzić audycje z kieleckim vipami. Bądźcie z nami już od godziny 10:00 na 107,9 i 91,8FM.

Wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, wiceprezydent Marcin Chłodnicki, sportowiec Jacek Kiełb, aktor Paweł Sablik i sama dyrektor SP nr 11, czyli Elżbieta Siudak – to właśnie oni będą przepytywani przez dzieciaki, które na kilka godzin wcielą się w rolę dziennikarzy.

– Nasi Goście usiądą w ławkach, jak za starych dobrych czasów, a młodzież zada im trudne, ale też śmieszne pytania, z którymi będą musieli sobie poradzić. Nie będzie to proste, bo całość będzie emitowana na żywo na naszej antenie, która przecież nie lubi ciszy. Mamy jednak nadzieję, że sprawimy w ten sposób mnóstwo radości naszym milusińskim. W końcu nie codziennie ma się okazję zostać dziennikarzem – mówi Aleksandra Niemczyk, koordynator wydarzenia.

Audycji z udziałem uczniów z SP nr 11 będzie można słuchać od godziny 10 na 107,9 i 91,8 FM.

Jednocześnie przypominamy, że 1 czerwca po godzinie 14:00 zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu „Hula konkurs z hulajnogą”, którego sponsorem głównym jest Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO