Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

[FOTO] Bańki mydlane królowały w Galerii Echo

sobota, 26 października 2019 14:10 / Autor: Wiktor Żelazny
[FOTO] Bańki mydlane królowały w Galerii Echo
[FOTO] Bańki mydlane królowały w Galerii Echo
Wiktor Żelazny
Wiktor Żelazny

Zazwyczaj tworzymy je z mydła i wody, a dzisiaj w Galerii Echo dzieci zostały zabrane do ich niesamowitego świata. Mowa o bańkach mydlanych i kolejnej odsłonie Bajkowej Soboty, która odbyła się pod hasłem „Zamieszanie w Krainie Baniek”.

 

Wszystkim dzieciom, które wybrały się dzisiaj do Galerii Echo, zaprezentowany został wyjątkowy spektakl, który połączył w sobie trzy niezwykłe światy, a wszystko to z elementami kuglarstwa oraz bańkowych popisów, które wprawiały w zachwyt wszystkich małych uczestników: - Jest super, bardzo mi się podobało to przedstawienie i było tak wiele fajnych baniek – mówiła zachwycona Kasia.

Dodatkowo mali uczestnicy szóstej odsłony Bajkowej Soboty w Galerii  Echo, mogli liczyć na wiele innych atrakcji. - Dzieci miały okazję wykonać własnoręcznie slimy, czapki czarownic, a także zorganizowaliśmy kącik dla najmłodszych uczestników naszego spotkania. – tłumaczyła Żaneta Sobierajska, organizatorka imprezy.

Tradycyjnie ostatnim elementem spotkania z najmłodszymi był krótki kurs języka angielskiego. Swojego zadowolenia z tego typu inicjatywy nie kryli rodzice, którzy brali udział w zabawie wraz ze swoimi pociechami: - Bardzo mi się podoba to przedstawienie. Takie spotkania są fajną sprawą, bo widać, że dzieci są zainteresowane, wręcz zachwycone takim wydarzeniem – mówiła pani Ania, która wraz z synem przyglądała się przedstawieniu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO