Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
XX Marsz Życia i Nadziei. Będą promować badania profilaktyczne
Magdalena Nowak
2018.09.28 07:50

Świętokrzyski Klub „Amazonki” przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach organizuje w najbliższą sobotę (29 września) Marsz Życia i Nadziei. To jubileuszowy, dwudziesty marsz promujący badania profilaktyczne dla kobiet.

Trasa marszu rozpocznie się o godzinie 10.30 w Parku Miejskim przy muszli koncertowej, następnie będzie przebiegać ulicą Staszica i Sienkiewicza do Kieleckiego Centrum Kultury. Podczas spaceru będą rozdawane materiały informacyjno-edukacyjne z zakresu profilaktyki raka piersi.

W KCKu będzie możliwość wykonania w tym dniu badania piersi przez lekarza onkologa z ŚCO w Kielcach, natomiast Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej na ul. Paderewskiego 48, w godzinach od 10-13 będzie prowadził bezpłatne badania mammograficzne dla pań w wieku 50-69 lat oraz badania cytologiczne dla pań w wieku od 25-59 lat.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Kielce.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ