Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Wygrana Vive
Justyna Wrona
2014.09.06 20:52

W sobotę (06.09) Vive Tauron Kielce pokonali Gaz-System Pogoń 33:30. Było to inauguracyjne spotkanie PGNiG Superligi.

Kielczanie zagrali bez kontuzjowanych Karola Bieleckiego i Piotra Grabarczyka oraz zawieszonego na dwa mecze Denisa Buntica.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem – 15:15.

Julen Aginagalde na koncie zebrał najwięcej goli – 7.

Mecz rozegrany został w nowej hali - Arenie Szczecin. Spotkaniu przyglądało się blisko 5000 kibiców.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ