Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
fot. Dariusz Skrzyniarz
fot. Dariusz Skrzyniarz
Wybierzemy najlepszych. Plebiscyt za pasem
Dariusz Skrzyniarz
2015.05.22 14:36

Znów wybierzemy najlepszych kieleckich aktorów i najlepsze premiery mijającego sezonu. Zbliża się kolejny plebiscyt publiczności O Dziką Różę w Teatrze im Stefana Żeromskiego w Kielcach. Wydarzenie rusza w czerwcu.

Jak co roku w ramach plebiscytu zobaczymy szereg premier wyprodukowanych w mijającym sezonie artystycznym. W tym roku są to Lordy, Hemar, Poeta przeklęty, Dzieje Grzechu oraz Kordian. Kupony na spektakle będą rozprowadzane przez kieleckie media. Na ulubione spektakle i aktorów będziemy mogli oddać głos. Najpopularniejsi zostaną nagrodzeni podczas finałowej gali. – Zachęcamy naszych widzów do głosowania na swoich ulubieńców. Osoby, które wrzucą karteczkę do naszej urny wezmą udział w losowaniu nagród – mówi Paulina Drozdowska z Teatru im. Żeromskiego.

Niespodzianką będą nagrody od sponsorów. Na razie szczegóły są tajemnicą. Plebiscyt odbędzie się w dniach od 17 do 21 czerwca.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ