Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
źródło: http://wszzkielce.pl/
Święta w szpitalu
Iwona Gajewska-Wrona
2016.12.27 09:45

Wiele pracy w te święta mieli lekarze Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.  W ciągu ostatnich trzech dni na SOR trafiło kilkuset pacjentów,  w tym ponad 50 pijanych.

- Oprócz nietrzeźwych pacjentów na Szpitalny Oddział Ratunkowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach trafiło również wiele ofiar wypadów samochodowych. Zdarzały się także przypadki zadławień ościami - informuje Anna Mazur – Kałuża rzecznik lecznicy. Nie brakowało także pacjentów z trzydniową  gorączką czy bólem brzucha.

Łącznie, od wigilii do wtorkowego poranka na kielecki SOR trafiło 550 pacjentów. - Stu siedemdziesięciu musiało musiało pozostać w szpitalu, natomiast  reszta - po udzieleniu pomocy przez naszych lekarzy mogła wrócić do domu - zaznacza Anna Mazur - Kałuża.

Lekarze z Czarnowa przypominają,  że na Szpitalny Oddział Ratunkowy powinni trafiać tylko pacjenci w przypadkach nagłych i ciężkich. 

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ