Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Skorzystaj z darmowych badań
Iwona Gajewska-Wrona
2018.05.25 09:38

Do godziny 13 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach na wszystkich zainteresowanych czekają dziś specjaliści z trzech kieleckich placówek medycznych.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii oferuje dziś darmowe badanie cytologiczne oraz naukę samobadania piersi. Przedstawiciele lecznicy zachęcają także do pozostałych badań profilaktycznych w siedzibie placówki. 

Z kolei Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach udzielają porad dotyczących karmienia piersią oraz prawidłowej diety.

Na Państwa czekają także przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach, którzy  oferują badania poziomu cukru  we krwi, poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu, czy pomiar ciśnienia

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ