Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Rowerowe spotkanie integracyjne
Justyna Wrona
2014.06.25 11:20

W sobotę (28.06) na kieleckim Telegrafie odbędzie się I Kielecka Integracja Rowerowa. Zakończono właśnie dolną część nowej trasy downhillowej.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12 od treningu i objazdu nowej trasy. Następnie o godzinie 15 odbędą się: czasówka na nowej trasie oraz dalszy rozjazd na pozostałych ścieżkach Telegrafu. Uczestnikom zregenerować siły pomoże „grochówka”. Nie zabraknie również pieczenia kiełbasek. O godzinie 18 odbędzie się pogadanka integracyjna, godzinę później rozpocznie się pokaz filmów tematycznych.

Spotkanie organizują: Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy TELEGRAF oraz Stowarzyszenie MTB KIELCE.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ