Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Kielecką komunikacją do Huty Szklanej
Justyna Wrona
2014.07.15 13:25

Od (27.07) uruchomiona zostanie regularna linia MPK w kierunku na Święty Krzyż. Autobus będzie oznaczony numerem 200.

Nowa linia kursować będzie w niedziele. Pierwszy kurs z Kielc wyjedzie o godzinie 5:23. Z kolei ostatnie połączenie z Huty Szklanej zaplanowano o godzinie 19:25.

Pierwszy przystanek zaplanowano przy szpitalu przy ulicy Grunwaldzkiej następnie autobus pojedzie przez Czarnowską, IX Wieków Kielc i Sandomierską.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ