Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Karta Dużej Rodziny dopiero w sierpniu?
Justyna Wrona
2014.06.17 08:07

Od 16 czerwca obowiązuje ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Kiedy i na jakich zasadach będzie można z niej skorzystać w Kielcach?

Od poniedziałku (16.06) w ośrodku przy ulicy Studziennej w Kielcach można pobrać dokumenty niezbędne do tego, żeby złożyć wniosek o nadanie uprawnienia do takiej karty. Są też przyjmowane wnioski od osób, które niezbędne kwestionariusze pobrały ze strony - mówi Marek Scelina dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach. – Kartę za naszym pośrednictwem wydaje ministerstwo. Sądzę, że potrwa to jeszcze ponad miesiąc.

Karta Dużej Rodziny przysługuje osobom, które mają troje bądź więcej dzieci. Dokument pozwala na skorzystanie ze zniżek w wybranych instytucjach publicznych oraz prywatnych.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ