Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Debata w OMPiO
Justyna Wrona
2014.12.03 12:28

W piątek (05.12) w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach odbędzie się debata oksfordzka. Dotyczyć ona będzie rocznic – stulecia powstania Legionów Polskich oraz 25. rocznicy wolnych wyborów.

Zebrani omówią tezę „Tożsamość narodowa jest bardzo ważna wśród obywateli Zjednoczonej Europy”. Dyskusję poprowadzi dr Jan Główka, a gościem będzie wnuk marszałka Józefa Piłsudskiego – dyrektor Muzeum J.Piłsudskiego w Sulejówku Krzysztof Jaraczewski.

W debacie wezmą udział kieleccy uczniowie i harcerze ale w spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy chętni.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ