Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Będą się szkolić w Kielcach
Justyna Wrona
2014.07.09 11:49

Stolica województwa świętokrzyskiego od czwartku (10.07) gościć będzie stu beneficjentów wodociągowych projektów unijnych z całej Polski. W programie wizyty przewidziano czas na: szkolenia, wymianę doświadczeń a także zwiedzanie obiektów spółki Wodociągi Kieleckie.

Za tydzień do Kielc przyjedzie druga tura beneficjentów.

Kielecka spółka jest gospodarzem konferencji organizowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ