Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Bąk przewodniczącym
Maciej
2014.12.01 14:07

Radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego w poniedziałek wybrali przewodniczącego. Został nim Arkadiusz Bąk, podsekretarz stanu w resorcie gospodarki. Za tym rozwiązaniem było aż 23 radnych spośród 29.

Była to jedyna kandydatura na stanowisko przewodniczącego. Bąk jednocześnie może pełnić dotychczasową funkcję w resorcie gospodarki.

Natomiast wiceprzewodniczącymi zostali Tadeusz Kowalczyk, Andrzej Pruś oraz Grigor Szaginian.

O wyzwaniach jakie stoją przed Sejmikiem Województwa Świętokrzyskiego mówi Adam Jarubas.

{audio}Adam Jarubas |reiko1.mp3{/audio}

PSL podczas wyborów samorządowych uzyskało w województwie świętokrzyskim najwięcej głosów, dzięki czemu z 17 radnymi na 30 możliwych mogą rządzić samodzielnie.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ