KULTURA
Gorące rytmy zabrzmią przy KCK


Polka o latynoskiej duszy pojawi się na letniej scenie Kieleckiego Centrum Kultury w ramach serii „Tarasy sztuki”. W tę niedzielę o godzinie 20.30 w koncercie Noche de Tango wystąpi tancerka i wokalistka Magdalena Lechowska wraz z zespołem Tanguedia. Usłyszymy popularne tanga argentyńskie oraz tanga polskie.
- Magdalena Lechowska to Polka, która wychowała się w krajach Ameryki Południowej. To świetna wokalistka i tancerka. Zapraszamy na tą egzotyczną podróż, bo będzie warto. Takie imprezy zdarzają się niecodziennie. Połączenie ekspresji polskiej i południowoamerykańskiej to świetna propozycja na zakończenie weekendu i rozpoczęcie nowego tygodnia - mówi Krzysztof Zięba z impresariatu KCK.
W razie deszczowej pogody koncert przeniesiony zostanie na mała scenę Kieleckiego Centrum Kultury.

![[FOTO] Moc emocji i wzruszeń – koncert dyplomowy ks. Pawła Reja](/media/k2/items/cache/52f39b177c9f53a3fd45be13d2ee591f_L.jpg)





![[FOTO] Spotkanie z literaturą w centrum Kielc](/media/k2/items/cache/ebe6c7ad3f9e3370869eacbbcdc6297d_L.jpg)
