Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Moda na białe meble – Kielce liderem ekspozycji

środa, 29 czerwca 2022 15:04 / Autor: Jowita Plech
Moda na białe meble – Kielce liderem ekspozycji
Moda na białe meble – Kielce liderem ekspozycji
Jowita Plech
Jowita Plech

Nie będzie zbyt dużym nadużyciem stwierdzenie, że kolor mebli jest najważniejszym czynnikiem przy ich wyborze. Oczywiście równie istotne są funkcjonalność mebli, trwałość, wymiar i nie ukrywajmy, cena. Jednak to kolor determinuje to, czy mebel pasuje do wnętrza, odpowiada naszym wymaganiom i sprawia, że pomieszczenie jest przytulne, eleganckie czy subtelne. Jednym z najpopularniejszych odcieni ostatnich miesięcy jest biel, którą w aranżacji wnętrza można kochać lub nienawidzić. Warto jednak zobaczyć na własne oczy odwiedzając sklepy Kielce i docenić uniwersalność zastosowania bieli.

Białe dodatki i meble Kielce

Biel na ścianach i frontach meblowych kojarzyć się może różnie. Dla jednych jest to oznaka zimnej przestrzeni kojarząca się nieprzyjemnie z gabinetami lekarskimi, dla innych – wrażenie lekkości i przestronności. O gustach się oczywiście nie dyskutuje, ale faktem jest, że odpowiednio wyprofilowane i wykończone białe meble potrafią być bardzo eleganckie i szykowne, jednocześnie zachęcając do relaksu i tworząc pomieszczenie jeszcze bardziej przytulnym. W ludzkiej naturze jest poszukiwanie przestrzeni jasnych, oświetlonych, a nic lepiej nie odda takiego wrażenia jak biel wykorzystana do aranżacji wnętrza. Co więcej, barwa ta doskonale sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu, a w salonach meblowych Kielce każdy może odnaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Sprawdź jak urządzić biały salon lub sypialnię – odwiedź sklepy Kielce

Nie ma jednak lepszego sposobu, by przekonać się do dowolnej koncepcji aranżacji wnętrz, niż zobaczyć ją na własne oczy. Oczywiście obecnie w wielu salonach meblowych Kielce można spotkać się z wizualizacjami komputerowymi, stworzyć własną wizualizację wybranego pomieszczenia i niemal naocznie ocenić, czy dana koncepcja się podoba, czy należy poszukać zupełnie innej aranżacji. Poczuć przestronność i lekkość białego wystroju można jednak wyłącznie znajdując się w takim pomieszczeniu. Dlatego sklepy Kielce będące częścią sieci sprzedaży Meble Wójcik, wychodzą naprzeciwko tym potrzebom klientów. Jeden z salonów meblowych Kielce zlokalizowany w Centrum Handlowym Dek Meble, dysponuje bowiem aż 20 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej z aranżacjami wykonanymi na wzór wnętrz rzeczywistych. To doskonałe rozwiązanie dla wciąż niezdecydowanych czy postawić na biel mebli w domu. Zachęcić może nas jedynie własny gust i poczucie estetyki, jednak najbardziej pomocne w odpowiedzi na takie wahanie będzie odwiedzenie salonu meblowego Kielce - Meble Wójcik.

Meble Kielce - https://www.meblewojcik.com.pl/siec-sprzedazy/kielce.html

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO