Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Jeszcze szybsze i prostsze zakupy online? Poznaj InPost Pay

czwartek, 29 lutego 2024 15:51 / Autor: Paweł Michalec
Jeszcze szybsze i prostsze zakupy online? Poznaj InPost Pay
Jeszcze szybsze i prostsze zakupy online? Poznaj InPost Pay
Paweł Michalec
Paweł Michalec

Chcesz zrobić zakupy online za jednym przyciskiem? Skorzystaj z możliwości zgromadzenia wszystkich swoich zakupów w jednej aplikacji i ciesz się niespotykaną wygodą!

InPost Pay – rewolucja w zakupach internetowych

Zakupy online to ogromna wygoda. Możliwość przeglądania, porównywania i kupowania produktów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze to niezaprzeczalne zalety. Unikasz kolejek, oszczędzasz czas na dojazd do sklepu stacjonarnego, a często możesz liczyć na szerszy asortyment. Ale co by było, gdyby zakupy online stały się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika? InPost Pay to odpowiedź na oczekiwania fanów nowoczesnych rozwiązań w e-commerce. Płatność i dostawa za jednym przyciskiem? Tak, to możliwe!

InPost Pay to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego e-konsumenta. Załóżmy, że znajdujesz nowy, fantastyczny sklep online, w którym jest ta jedna rzecz, o której zawsze marzyłeś, i to w promocyjnej cenie. Co robisz? Nie zastanawiasz się długo i zaczynasz robić zakupy. Tradycyjnie musisz jednak zdecydować się na zakupy jako gość lub założyć konto, co wiąże się z wypełnieniem wielu pól.

Czy można by uprościć cały proces zakupowy? Tutaj pojawia się InPost Pay. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia Ci zrobienie zakupów w mgnieniu oka. Wystarczy, że odwiedzisz wybrany sklep online, który wprowadził tę usługę, a następnie utworzysz koszyk z InPost Pay na karcie produktu, który zostanie przeniesiony do aplikacji InPost Mobile, gdzie dokończysz zakupy.

InPost Pay nie tylko skraca czas zakupów, ale także ułatwia proces składania zamówień. Ponadto, wszystkie powiadomienia, statusy, metody dostawy i płatności są skupione w jednym miejscu - aplikacji InPost Mobile. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji jej przetestować, zrób to teraz, kiedy oferuje jeszcze więcej możliwości. Poza szybkim i wygodnym nadawaniem przesyłek bez drukowania etykiety, zdalnym odbiorem paczek czy łatwymi zwrotami do partnerskich sklepów internetowych, apka pozwala na zakończenie całego procesu zakupowego w jednym miejscu.

Listę sklepów, które oferują InPost Pay, znajdziesz w aplikacji InPost Mobile w zakładce "Zakupy" → "Partnerzy" oraz na stronie www.InPostPay.pl. Sprawdź już dziś!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO