Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Dieta pudełkowa vs. tradycyjne gotowanie: Co lepsze?

wtorek, 07 listopada 2023 08:41 / Autor: Radio eM
Dieta pudełkowa vs. tradycyjne gotowanie: Co lepsze?
Dieta pudełkowa vs. tradycyjne gotowanie: Co lepsze?
Radio eM
Radio eM

Żyjemy w czasach, gdy na wszystko brakuje czasu. Każdy stara się go zaoszczędzić na każdy możliwy sposób i niestety bardzo często kończy się to na korzystaniu z mało zdrowych form jedzenia. By nie gotować w domu, wiele osób korzysta z usług barów szybkiej obsługi lub kupuje gotowe dania w sklepach. Jedzenie to ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie, ponieważ jest pełne szkodliwych składników, a sposób przygotowywania niszczy wszystko, co wartościowe. Sposobem na zaoszczędzenie czasu bez rezygnowania z wartościowych posiłków jest catering dietetyczny w Krakowie.

Catering dietetyczny w Krakowie sposobem na oszczędność czasu

Samodzielne gotowanie zajmuje zazwyczaj sporo czasu, szczególnie jeśli gotuje się zdrową żywność. By ten czas zaoszczędzić, wystarczy skorzystać z naszej oferty. Nasz catering Kraków to sposób otrzymywania każdego dnia kompletu gotowych posiłków. Wszystkie dania zapakowane są osobno w szczelne opakowania. Używane przez nas pojemniki można wykorzystywać do przechowywania jedzenia w lodówce, wygodnego przenoszenia oraz odgrzewania w mikrofalówce. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bez większych problemów zjeść ciepły posiłek nawet w pracy. Decydując się na zaspokojenie pełnego zapotrzebowania kalorycznego, można całkowicie zrezygnować z gotowania w domu, a zakupy zdecydowanie ograniczyć, dzięki czemu oszczędza się bardzo dużo czasu, który można spożytkować na wiele ciekawszych sposobów. Zaoszczędzić można również pieniądze.

Dieta pudełkowa w Krakowie tańszą alternatywą

W przypadku gotowania w domu trzeba się liczyć ze sporymi wydatkami, związanymi z codziennymi drogimi zakupami, oraz wysokimi rachunkami za zużytą w czasie gotowania energię. Wybierając fit catering, znika potrzeba korzystania z energochłonnego sprzętu w kuchni, a zakupy produktów spożywczych można ograniczyć do absolutnego minimum. Biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny cateringu, okazuje się, że nasza oferta pozwala zaoszczędzić, przy jednoczesnej wygodzie korzystania i zdrowych posiłkach. Oszczędności mogą być jeszcze większe jeśli będzie się korzystać z różnego rodzaju promocji i rabatów. Nasza firma cateringowa w Krakowie przyznaje rabaty za zamówienia na dłuższy okres, oraz korzystanie z subskrypcji. Dodatkowo zapraszamy do uczestnictwa w programie lojalnościowym, w czasie którego zbierać można punkty, wymieniane na dodatkowe rabaty przy kolejnych zamówieniach. 

Zdrowy catering w Krakowie

Wszystkie diety dostępne w naszej ofercie przygotowane zostały przez doświadczonych dietetyków. Stworzyli oni zbilansowane menu, niezależnie od rodzaju diety, dzięki czemu posiadają one odpowiednie wartości odżywcze oraz komplet minerałów i witamin. Każda dieta pudełkowa w Krakowie przygotowywana jest z naturalnych składników najwyższej jakości. Dbamy o to, by wszystkie wykorzystywane przez nas produkty pochodziły jedynie z zaufanych źródeł. Potrawy przygotowujemy zgodnie z zasadami zdrowego gotowania, dlatego unikamy takich praktyk jak smażenie na głębokim tłuszczu. Zadbaliśmy nawet o odpowiednie diety dla osób, które nie mogą spożywać konkretnych produktów spożywczych ze względów zdrowotnych.

Oferta: https://www.dietific.pl/

Diety dla wszystkich

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór diet. Dzięki temu każdy bez problemu znajdzie rozwiązanie odpowiednie do swoich wymagań. Osoby szukające diety najbardziej uniwersalnej powinny spróbować diety Fit Fine Dining, która umożliwia samodzielne komponowanie menu na każdy dzień. Dzięki temu jest ona bardzo różnorodna i umożliwia przetestowanie dań z innych diet. Osoby zdecydowane na odchudzanie mają do dyspozycji wybór diet w zależności od intensywności odchudzania. Najprostszą opcją jest dieta Slim Plan, która stawia na produkty poprawiające metabolizm oraz ograniczenie węglowodanów odkładających się pod postacią tkanki tłuszczowej. Dieta ta przy zastosowaniu odpowiedniego deficytu kalorycznego pozwoli na stopniowe i zdrowe chudnięcie. Bardzo modna jest aktualnie dieta Keto Greenpower, która ma za zadanie przeprogramowanie organizmu na czerpanie energii z tłuszczów. Dzięki temu chętniej sięga on po rezerwy energetyczne odłożone pod postacią tkanki tłuszczowej. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia próbnego. Gwarantujemy, że niezależnie od wyboru wszystkie potrawy będą pełne smaku i pełnowartościowe.

– Materiał partnera

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO