Zorman przegrał ze Szwecją

sobota, 16 stycznia 2016 22:59 / Autor: Piotr Natkaniec

Reprezentacja Słowenii przegrała w swoim pierwszym meczu na mistrzostw Europy ze Szwecją 21:23. We wrocławskiej Hali Stulecia grał rozgrywający Vive Tauronu Kielce, Uros Zorman.

Zwycięstwo w tym spotkaniu przekreśliła bardzo słaba, pierwsza połowa w wykonaniu Słoweńców. Zespół Veselina Vujovicia po 30 minutach przegrywał aż 16:9. W drugiej części gry zaczęła się szalona pogoń za skandynawami, która przyniosła efekt w 50. minucie. Wtedy po bramce Deana Bombaca ( od przyszłego sezonu będzie on zawodnikiem Vive Tauronu) na tablicy wyników był remis po 20. Kiedy wydawało się, że Słowenia powalczy o zwycięstwo, końcówka należała do reprezentacji Szwecji.

Słowenia - Szewcja 21:23 (9:16)

Uros Zorman - 2 bramki (2/7, 29% skuteczności)

Dean Bombac - 1 bramka (1/2, 50% skuteczności)

Tag: Euro 2016