Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Kontakt z redakcją

 

Radio eM Kielce

ul. Sienkiewicza 2

25 - 333 Kielce

radio@em.kielce.pl

Telefon: (41) 368-04-61

Antena: (41) 349-50-51

Fax: (41) 343-26-51

Newsroom: (41) 368-04-62

Reklama: (41) 368-07-17

 

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 - 16.00 

 

 

Tygodnik eM Kielce 

ul. Sienkiewicza 2

25 - 333 Kielce 

tygodnik@em.kielce.pl

Telefon: (41) 368-04-61

Fax: (41) 343-26-51

 

 

www.em.kielce.pl 

ul. Sienkiewicza 2

25 - 333 Kielce 

www@em.kielce.pl

 

 

Nadawcą programu pod nazwą „Radio eM Kielce” jest:

Diecezja Kielecka z siedzibą w Kielcach

 ul. Jana Pawła II 3

25-025 Kielce

Tel. +48 41 3445425

Fax. +48 41 3415656

www.diecezja.kielce.pl

duszpasterz@kielce.opoka.org.pl

Numer koncesji: 471/K/2021-R

 

Adres do korespondencji:

Radio eM Kielce

Sienkiewicza 2

25-333 Kielce

tel. +48 41 3680461

sekretariat@em.kielce.pl

 

Radio eM Kielce jest jednostką organizacyjną Diecezji Kieleckiej.

Struktura organizacyjna Diecezji dostępna pod adresem:

www.diecezja.kielce.pl/biskupi

 

Osobą zarządzającą rozgłośnią w imieniu Biskupa Kieleckiego jest

ks. Karol Rasała – Dyrektor Radia.

 

Nadawca wydaje

- serwis internetowy www.em.kielce.pl

- czasopismo Tygodnik eM www.em.kielce.pl/tygodnik-m

 

Organ właściwy w sprawach radiofonii i telewizji:

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9

01-015 Warszawa

tel. +48 22 5973101

fax +48 22 5973180

www.krrit.gov.pl

 

 

Pracownicy Radia eM Kielce:

 

 

Dyrektor:

ks. Karol Rasała

karol.rasala@em.kielce.pl  

 

Z-ca Dyrektora:

Piotr Michalec

piotr.michalec@em.kielce.pl

 

 

Redakcja Informacji i Publicystyki:

 

dr Katarzyna Bernat - redaktor: katarzyna.bernat@em.kielce.pl

 

Aleksandra Rękas: aleksandra.rekas@em.kielce.pl

Weronika Karyś: weronika.karys@em.kielce.pl

Iwona Gajewska-Wrona: iwona.gajewska@em.kielce.pl 

Michał Łosiak: michal.losiak@em.kielce.pl - kierownik Newsroomu

Łukasz Czerwiak: lukasz.czerwiak@em.kielce.pl 

Dziennikarze: newsroom@em.kielce.pl

 

 

Z-ca Redaktora Naczelnego Tygodnika eM

Tomasz Natkaniec

tomasz.natkaniec@em.kielce.pl

 

 

Kierownik ds. rozwoju mediów

Aleksandra Niemczyk

aleksandra.niemczyk@em.kielce.pl

 

 

Szef muzyczny

Michał Sierlecki

michal.sierlecki@em.kielce.pl

 

 

Szef techniczny

Krzysztof Kubalski

krzysztof.kubalski@em.kielce.pl

 

 

Prezenterzy, realizatorzy: 

Michał Sierlecki - kierownik prezenterów: michal.sierlecki@em.kielce.pl

Aleksandra Niemczyk: aleksandra.niemczyk@em.kielce.pl

Gosia Cioroch: malgorzata.cioroch@em.kielce.pl

Ewa Lubacz: ewa.lubacz@em.kielce.pl 

Mateusz Żelazny: mateusz.zelazny@em.kielce.pl

Krzysztof Kubalski:krzysztof.kubalski@em.kielce.pl

Piotr Zawadzki: piotr.zawadzki@em.kielce.pl

Karol Kaleta: karol.kaleta@em.kielce.pl

 

 

Studio produkcyjne:

Marcin Włodarski

marcin.wlodarski@em.kielce.pl

 

 

Sekretariat:

Agata Foks

sekretariat@em.kielce.pl

 

 

Księgowość: 

Katarzyna Surowiec

ksiegowosc@em.kielce.pl

 

 

BIURO REKLAMY I PROMOCJI

ul. Sienkiewicza 2 25-333 Kielce

tel. (41) 368-07-17

tel. (41) 349-50-33

reklama@em.kielce.pl

 

 

Dyrektor ds. reklamy i marketingu

Paweł Michalec 

pawel.michalec@em.kielce.pl

tel. (41) 349-50-33

kom. 509 620 696

 

 

Kierownik marketingu i reklamy

Karolina Witecka

karolina.witecka@em.kielce.pl

tel. (41) 368-07-17

kom. 601 819 879

 

 

 Marketing manager

Joanna Kowacz - Makówka

joanna.makowka@em.kielce.pl

tel. (41) 368-07-17

kom. 600 809 952

   

Logotypy do pobrania

Radio eM logo 2023 CMYK-pion Kielce.pdf

Radio eM logo 2023 pion Kielce.jpg

Radio eM logo 2023 CMYK-poziom Kielce.pdf

Radio eM logo 2023 poziom Kielce.jpg

Logo Tygodnik eM Kielce.jpg

Logo Tygodnik eM Kielce.pdf

   

Radio eM Kielce

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO