Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Jak wygląda sprzedaż karnetów na mecze Korony?

środa, 12 lipca 2023 11:34 / Autor: Damian Wysocki
Jak wygląda sprzedaż karnetów na mecze Korony?
Jak wygląda sprzedaż karnetów na mecze Korony?
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Nowy sezon PKO BP Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Na dwanaście dni przed pierwszym meczem Korona Kielce sprzedała 1767 karnetów.

Poprzedni sezon był bardzo udany dla kieleckiego klubu pod względem frekwencji. Spotkania na Suzuki Arenie oglądało średnio 10 065 kibiców. To najlepszy wynik od 13 lat.

Ostatnio Korona sprzedała dwa i pół tysiąca karnetów, dlatego apetyty przed nowymi rozgrywkami były mocno rozbudzone. Klub systematycznie zbliża się do tej liczby. Do środowego poranka (12 lipca) sprzedał 1767 stałych wejściówek.

– Liczba stale rośnie. Serdecznie zachęcamy do zakupu stałych wejściówek. To duża wygoda i oszczędność czasu oraz pieniędzy. W poprzednim sezonie stadion często był wyprzedawany, więc takie osoby zawsze mają pewność swojego miejsca. Przygotowaliśmy również możliwość zakupu karnetu na raty – mówi Daria Wollenberg, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w kieleckim klubie.

W pierwszej kolejce nowego sezonu Korona zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 24 lipca o godz. 19.

Więcej informacji o karnetach można znaleźć TUTAJ.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO