Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Frączczak wrócił do rodzinnego miasta

czwartek, 26 stycznia 2023 12:03 / Autor: Damian Wysocki
Frączczak wrócił do rodzinnego miasta
Frączczak wrócił do rodzinnego miasta
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Adam Frączczak, który w tym tygodniu rozwiązał umowę z Koroną Kielce, znalazł nowy klub. Zgodnie z przewidywaniami, jego nowym pracodawcą została drugoligowa Kotwica Kołobrzeg.

35-letni napastnik został wystawiony przed Koronę na listę transferową po zakończeniu rundy jesiennej. Zagrał tylko w dziewięciu spotkaniach PKO BP Ekstraklasy.

Wcześniej pomógł klubowi w wywalczeniu awansu. Jeśli był zdrowy, był ważnym punktem kieleckiego zespołu. Zagrał w 24 meczach Fortuna I Ligi, w których strzelił siedem bramek i zanotował sześć asyst. Aż trzy gole zdobył w barażach.

Adam Frączczak zdecydował się na powrót do swojego rodzinnego miasta. Doświadczony napastnik bronił barw Kotwicy w latach 2009-2010. Później trafił do Pogoni Szczecin.

Klub z Kołobrzegu jest liderem eWinner II Ligi. Klub znad morza sprowadził zimą kilku innych zawodników związanych z Koroną. Dołączył do niego Łukasz Sierpina, który również przedwcześnie rozstał się z „żółto-czerwonymi”. na wypożyczenia trafili młodzi Janusz Nojszewski i Adrian Bielka.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO