Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Poznaliśmy zwyciężczynię konkursu "Ładujemy baterię z EkoEnergią"!

piątek, 08 grudnia 2023 14:36 / Autor: Weronika Karyś
Poznaliśmy zwyciężczynię konkursu "Ładujemy baterię z EkoEnergią"!
Poznaliśmy zwyciężczynię konkursu "Ładujemy baterię z EkoEnergią"!
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment! Dzisiaj, 8 grudnia, poznaliśmy zwyciężczynię drugiej edycji konkursu "Ładujemy baterię z EkoEnergią". Tydzień nad Morzem Bałtyckim, wraz z rodziną i przyjaciółmi, spędzi pani Aleksandra Świercz z Oblęgorka.

Przypomnijmy, że konkurs polegał na słuchaniu Radia eM Kielce w dniach 4-7 grudnia. Wówczas prezenterzy podawali frazy, z których należało ułożyć hasło. Brzmiało ono: EKOENERGIA TO FIRMA Z DOBRĄ ENERGIĄ W TWOICH RĘKACH. Poprawne hasło należało wpisać w formularz dostępny na stronie internetowej emkielce.pl w zakładce konkursy. Jednym z wymogów było też ułożenie życzeń świątecznych z energią. 

Zainteresowanie konkursem było ogromne. Finalnie jury podjęło decyzję, że nagroda powędruje do pani Aleksandry Świercz z Oblęgorka. A oto życzenia, które napisała pani Aleksandra:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę ci marzeń spełniania, dużo uśmiechu i radości, niech ZIELONA ENERGIA w twoim domu gości! A ponadto w Nowym Roku żyj w ekologicznym trendzie - już ci mówię jak to będzie. Promienie słońca, które co dnia nas ogrzewają, dzięki panelom fotowoltaicznym prądem w twoim domu się stają. Dalej z prądu zrób użytek, zainstaluj pompę ciepła, wnet nie straszna mroźna zima i zadowolona cała rodzina. A gdy słońca brak na dworze, wtedy wiatr ci dopomoże. Jego podmuch wiatrak napędza i wtedy też powstaje energia! By życzenia się spełniły nie potrzeba wiele siły. Udaj się do firmy EkoEnergia! Tam specjalistów grono podpowie jak z dóbr natury korzystać, bo EkoEnergia to firma z dobrą energią w twoich rękach!

Wysłuchaj rozmowy na żywo z udziałem Łukasza Dziedzica, prezesa EkoEnergii Polska, zwyciężczyni pani Aleksandry Świercz oraz Karoliny Witeckiej z działu marketingu Radia eM Kielce:

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO