Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Pomóżmy Maćkowi!

czwartek, 23 marca 2023 09:27 / Autor: Weronika Karyś
Pomóżmy Maćkowi!
nadziejadladzieci.pl
Pomóżmy Maćkowi!
nadziejadladzieci.pl
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Pochodzący z Łosienka (woj. świętokrzyskie) dwunastoletni Maciej Rawski choruje na autyzm i wiele innych poważnych dysfunkcji. Trwa walka o samodzielność chłopca. Rodzice proszą o wsparcie finansowe.

Zaburzenia zostały zdiagnozowane u chłopca, gdy miał trzy lata. Od tego czasu rodzice robią wszystko, aby zapewnić mu efektywne leczenie.

„Terapia Maćka jest bardzo kosztowna i wymaga naszego pełnego zaangażowania. Terapia dziecka z autyzmem musi być kontynuowana również w domu, dlatego poświęcamy synowi każdą chwilę. Jego przyszłość i samodzielność jest dla nas największą wartością!”, piszą.

Maciek zrobił już ogromne postępy. Choć nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, dzięki wsparciu nauczyciela wspomagającego chodzi do szkoły i próbuje nawiązywać nowe znajomości.

„Bardzo prosimy o wsparcie, każda pomoc przybliża naszego syna do samodzielności w dorosłym życiu, a każdy jego sukces jest dla naszej rodziny bezcenny. Intensywna terapia i rehabilitacja Maćka znacznie przewyższają nasze możliwości finansowe, dlatego każdy gest dobrego serca będzie dla nas niezwykle cenny!”.

Do celu brakuje ponad 30 tysięcy złotych. Maćka można wesprzeć pod linkiem: https://www.nadziejadladzieci.pl/maciek-rawski/.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO