Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

„Po co komu rodzina?” – drugi odcinek podcastu już dostępny!

środa, 26 października 2022 09:21 / Autor: Weronika Karyś
„Po co komu rodzina?” – drugi odcinek podcastu już dostępny!
„Po co komu rodzina?” – drugi odcinek podcastu już dostępny!
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Trudne czasy na dobre relacje? Po co komu rodzina? Grzechy główne relacji damsko-męskich? Dziecko w drodze i co teraz? To tylko część tematów, które zostaną poruszone w podcastach Sztuki Łączenia. Rozmowy ze specjalistami to kolejna odsłona projektu „Rodzina jak, to, jest” realizowanego przez kieleckie stowarzyszenie.

Premiera pierwszego podcastu odbyła się 18 października. Rozmowa dotyczyła uczuć. Podcast dostępny jest m.in. na Spotify, YouTubie, social mediach stowarzyszenia oraz stronie www.sztukalaczenia.org/podcasty a dla radiolubów, w każdą środę, można posłuchać go na antenie Radia eM Kielce 107 i 9 FM oraz 91 i 8 FM.

- Kolejne podcasty będą pojawiały się, co tydzień, we wtorki o godzinie 20:00 na Spotify oraz w naszych social mediach i stronie internetowej - zapowiada Aleksandra Niemczyk, wiceprezes Stowarzyszenia Sztuka Łączenia.

„Po co komu rodzina?” – to pytanie, na które eksperci szukają odpowiedzi w drugim podcaście. Jest to psychoterapeutka, terapeutka traumy Patrycja Osman oraz profesor Krzysztof Gąsior, psycholog kliniczny, psychoterapeuta, terapeuta rodzin, szef Świętokrzyskiego Centrum Profilaktyki i Edukacji. Drugiego odcinka można odsłuchać pod linkiem: https://open.spotify.com/show/6rKdbqrD68tijlPQGaoYea

Projekt „Rodzina, jak, to, jest” otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, w konkursie Po Pierwsze Rodzina na rok 2022.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO