Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Pierwszy odcinek podcastu „Rodzina jak, to, jest?” już w Sieci!

środa, 19 października 2022 15:16 / Autor: Weronika Karyś
Pierwszy odcinek podcastu „Rodzina jak, to, jest?” już w Sieci!
Pierwszy odcinek podcastu „Rodzina jak, to, jest?” już w Sieci!
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Pierwszy odcinek pt. „Trudne czasy na dobre relacje” powstały w ramach projektu „Rodzina jak, to, jest” jest już dostępny w serwisie Spotify. Dzisiaj (19 października) o godzinie 21:05 zostanie też wyemitowany na antenie Radia eM Kielce: na 107,9 i 91,8FM.

Celem kampanii realizowanej przez Stowarzyszenie Sztuka Łączenia jest ukazanie blasków i cieni, plusów i minusów, radości i bolączek wynikających z posiadania rodziny. Projekt ma też uzmysłowić młodym ludziom, że wychowywanie dziecka da się z powodzeniem połączyć z rozwojem osobistym i karierą zawodową.

– Nie chodzi nam o przekonanie przekonanych i propagowanie sielankowych obrazków i wartości wynikających z trwania w stałym związku. Rodzina jest tak naprawdę wyzwaniem dla wszystkich jej członków, jest wspólnym projektem, którego sukces zależy od wielu czynników. Warto je poznać, ogarnąć i oswoić. A potem wspólnie cieszyć się wypracowanymi zasobami, które wzmacniają nas jak nic na świecie – wyjaśnia Aleksandra Niemczyk, autorka projektu, wiceprezes Stowarzyszenia Sztuka Łączenia.

O tym wszystkim w rozmowie z Aleksandrą Niemczyk opowiadają eksperci: Krzysztof Gąsior, psycholog kliniczny, terapeuta, terapeuta rodzin oraz Patrycja Osman - psychoterapeutka i terapeutka traumy.

Pierwszy odcinek podcastu jest już dostępny pod linkiem: https://open.spotify.com/show/6rKdbqrD68tijlPQGaoYea

W sumie w ramach projektu zostanie wyemitowanych dziesięć odcinków.

podcast.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO