Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Nowe częstotliwości Radia eM Kielce!

czwartek, 28 września 2023 11:13 / Autor: Weronika Karyś
Nowe częstotliwości Radia eM Kielce!
Nowe częstotliwości Radia eM Kielce!
Weronika Karyś
Weronika Karyś

W ostatnim czasie Radio eM Kielce zaczęło nadawać na nowych częstotliwościach. Z dotychczasowych dwóch ich liczbę zwiększyliśmy do czterech, a to oznacza, że słychać nas w całym województwie świętokrzyskim, a nawet nieco poza nim.

– Po testach już możemy powiedzieć, że świetnie nas słychać ze Świętego Krzyża na częstotliwości 91,3 FM. Możecie ją włączyć między innymi w Nowej Słupi, Bodzentynie, Łagowie i Daleszycach. Druga nowa częstotliwość to 94,4 FM z Dobromierza – czyli z granicy województwa świętokrzyskiego i łódzkiego. Na tej częstotliwości możecie słuchać Radia eM na przykład we Włoszczowie, Olesznie, Koniecpolu, Seceminie – informuje Piotr Michalec. - W przypadku jednej z nowych częstotliwości czynimy starania w UKE i KRRiT, aby zasięg sygnału programu  Radia eM Kielce był jeszcze lepszy - dodaje Piotr Michalec.

Zachęcamy również do słuchania nas na częstotliwościach, które już dobrze znacie – 91,8 i 107,9 FM.

– Dzięki częstotliwości 91,8 FM z Błońca bardzo dobrze słychać nas na Ponidziu, między innymi w Busku-Zdroju, Wiślicy, Skalbmierzu, Stopnicy. Naszą sztandarową częstotliwością jest oczywiście 107,9 FM, którą możecie włączyć w Kielcach, Jędrzejowie, Chmielniku, Morawicy, Chęcinach – dodaje Michalec.

Słuchajcie nas w samochodach, w pracy, w domu, wszędzie gdzie jesteście i macie odbiorniki radiowe. Zapraszamy też do śledzenia naszej strony internetowej www.emkielce.pl, gdzie znajdziecie bieżące informacje z tych wszystkich miejscowości i nie tylko.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO