Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

„Najlepsze prezenty są obok nas” – nowy spot Sztuki Łączenia

piątek, 16 grudnia 2022 14:26 / Autor: Weronika Karyś
„Najlepsze prezenty są obok nas” – nowy spot Sztuki Łączenia
Fot. Mateusz Wolski
„Najlepsze prezenty są obok nas” – nowy spot Sztuki Łączenia
Fot. Mateusz Wolski
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Zdążyć zrealizować wszystkie zawodowe projekty, kupić choinkę i prezenty, posprzątać mieszkanie, ugotować barszcz – tak w większości domów wyglądają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Zabiegani, zdenerwowani i zestresowani czasem zapominamy, co tak naprawdę jest w tym czasie najważniejsze. O tym właśnie mówi najnowszy spot Stowarzyszenia Sztuka Łączenia.

Spot „Najlepsze prezenty są obok nas” powstał w ramach kampanii „Rodzina jak, to, jest?”, której celem jest ukazanie blasków i cieni posiadania rodziny.

– Święta to nie tylko czyste okna, pośpiech i zakupy, ale przede wszystkim nasi bliscy. Wiem, że jest świąteczny pęd, że chcemy się wszyscy przygotować, zdążyć, że chcemy aby w domu pachniało, ale naprawdę czasami lepiej jest posiedzieć na dywanie i ułożyć z dzieckiem klocki. Naprawdę czasem lepiej jest zaakceptować bałagan niż ładować się w frustracje związane z tym jakie sobie stawiamy poprzeczki i wyzwania związane ze świętami – mówi Aleksandra Niemczyk, wiceprezes Stowarzyszenia Sztuka Łączenia.

Produkcja miała premierę 15 grudnia i spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. Pod spotem na profilu facebookowym Stowarzyszenia Sztuka Łączenia pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy i sygnałów, że film wzrusza i doprowadza do płaczu.

– Nie chcieliśmy byście płakali, ale jeśli są to pozytywne łzy, to płaczcie do woli – podkreśla Ola Niemczyk.

Spot można obejrzeć na profilu Stowarzyszenia Sztuka Łączenia:

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO