Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Zbliża się najważniejszy koncert festiwalu harcerskiego!

piątek, 16 lipca 2021 13:19 / Autor: Adrianna Linertowicz
Zbliża się najważniejszy koncert festiwalu harcerskiego!
Fot. Przemysław Sękowski
Zbliża się najważniejszy koncert festiwalu harcerskiego!
Fot. Przemysław Sękowski
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Około 500 osób weźmie udział w tegorocznym koncercie galowym 48. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się już w sobotę, 17 lipca. Wydarzenie odbędzie się w Amfiteatrze Kadzielnia. Zapowiada się wspaniałe widowisko na wielkiej przestrzeni!

– Zapraszamy wszystkich kielczan już 17 lipca na Kadzielnię, gdzie odbędzie się koncert galowy laureatów 48. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. W tym roku zaplanowaliśmy obraz składający się z pięciu obrazów. Przez scenę przewinie się blisko 500 osób – mówi podharcmistrz Agnieszka Stochmal, rzecznik prasowy 48. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2021.

– Oczywiście, na scenie zostaną wręczone także nasze tradycyjne, festiwalowe statuetki, czyli jodły. Jest to wyróżnienie dla najaktywniejszych i najlepiej radzących sobie na tegorocznej edycji Festiwalu.

Jak dodaje Agnieszka Stochmal, obecny Festiwal będzie nieco różnił się od poprzednich, a to z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID19. Będą obowiązywały aktualne limity, jeśli chodzi o publiczność.

– Mimo tego serdecznie zapraszamy i zachęcamy, aby pojawić się nieco wcześniej, przed godziną 19. Jest wówczas większa szansa, że uda się wejść  – mówi Agnieszka Stochmal.

Ci, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się osobiście na Festiwalu, mogą wziąć udział w transmisji online na stronie internetowej wiatraczek.pl.

Jubileuszowy koncert odbędzie się w sobotę, 17 lipca, w Amfiteatrze Kadzielnia, o godzinie 19.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO