Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Wakacyjny numer Tygodnika eM już na Was czeka!

czwartek, 20 czerwca 2024 10:20 / Autor: Michał Łosiak
Wakacyjny numer Tygodnika eM już na Was czeka!
Wakacyjny numer Tygodnika eM już na Was czeka!
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Letni odpoczynek, niebezpieczne quady i crossy, wręczenie „Dzikich Róż” i pierwsze hospicjum dla dzieci w regionie – to tematy, które poruszamy w najnowszym wydaniu Tygodnika eM.

Nie mogło być inaczej – leitmotivem jest wakacyjna laba i letni wypoczynek. O tym, jak możemy spędzić ten czas pisze Maciej Piętka. Z kolei o kieleckim hospicjum dla dzieci prowadzonym przez Caritas Diecezji Kieleckiej opowiada Maria Karyś.

Niebezpiecznej jeździe na crossach i quadach przyjrzała się zaś Aleksandra Rękas, a Łukasz Czerwiak opisuje tegoroczny Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę” w Teatrze im. Stefana Żeromskiego.

Ponadto piszemy o Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się już w niedzielę (23 czerwca), spotkaniu młodzieży w Wiślicy i podsumowaniu kampanii „Pola Nadziei”.

Docieramy do około 200 punktów na terenie całego regionu. Jesteśmy m.in. w kościołach parafialnych, lokalnych sklepach, galeriach handlowych i urzędach. Nasz nakład to blisko 20 tysięcy egzemplarzy w województwie świętokrzyskim. Poruszamy ważne sprawy dla miasta, regionu i Kościoła. Nie unikamy trudnych tematów i przede wszystkim jesteśmy dostępni bezpłatnie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO