Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Piknik rodzinny z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Kielcach

piątek, 19 maja 2023 12:38 / Autor: Weronika Karyś
Piknik rodzinny z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Kielcach
Piknik rodzinny z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Kielcach
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego zaplanowano już na 27 maja. Władze miasta zapewniają, że żaden z uczestników spotkania nie będzie się nudził.

Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Czarnowskiej 12 (Dworzec PKS).

– Dzień Samorządu Terytorialnego to okazja to zaprezentowania oferty i dorobku instytucji, które na co dzień działają na rzecz mieszkańców. Będzie radośnie i w duchu integracji. Serdecznie zapraszamy nie tylko mieszkańców, ale też gości na Piknik Rodzinny pod nazwą „Kielce dla Ciebie” – mówi Bogdan Wenta, prezydent Kielc.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa cztery godziny. Zaangażuje się w nią blisko 30 kieleckich instytucji.

– Na scenie zaprezentują się m.in. Kapela Podwórkowa „Scyzory” oraz artyści Młodzieżowego Domu Kultury, DK „Zameczek” czy Środowiskowych Świetlic „4 KĄTY”.  Nie zabraknie pokazów tanecznych w wykonaniu Szkół Tańca Kieleckiego Teatru Tańca oraz Szkoły Tańca CHA-CHA. Na stoiskach promocyjnych będą prowadzone bardzo ciekawe warsztaty florystyczne, plastyczne czy karmelowe. W namiocie Urzędu Miasta Kielce tradycyjnie zorganizujemy konkurs wiedzy o Kielcach, oczywiście z nagrodami – mówi Dariusz Detka, dyrektor wydziału przedsiębiorczości i komunikacji społecznej Urzędu Miasta Kielce.

Cały program jest dostępny pod linkiem: https://kielce.eu/pl/wydarzenia/piknik-z-okazji-dnia-samorzadu-terytorialnego-1.html

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO