Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Oficjalnie: Marzena Bzymek nowym skarbnikiem

czwartek, 15 września 2022 16:04 / Autor: Weronika Karyś
Oficjalnie: Marzena Bzymek nowym skarbnikiem
KIELCE.EU
Oficjalnie: Marzena Bzymek nowym skarbnikiem
KIELCE.EU
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Kieleccy radni podziękowali dotychczasowej skarbnik, Beacie Pawłowskiej, owacjami na stojąco. Mającą ją zastąpić Marzenę Bzymek ratusz przyjął bukietem kwiatów.

Podczas dzisiejszej (15 września) sesji rady miasta gremium wyraziło zgodę na odwołanie Beaty Pawłowskiej i powołanie Marzeny Bzymek na nowego skarbnika miasta.

– Kielce pozostaną w moim sercu na zawsze. Cieszę się, że nowym skarbnikiem zostaje osoba, która się na tym bardzo dobrze zna – głosił odczytany podczas sesji list napisany przez Beatę Pawłowską.

Podziękowaniom płynącym ze strony radnych nie było końca.

– Dziękujemy za profesjonalizm, entuzjazm i stalowe nerwy. Niejednokrotnie nasze pytania czy sugestie wyprowadziłyby niejednego z równowagi. Pani Beata dawała zawsze radę i cieszę się, że mogliśmy razem współpracować – stwierdził radny Piotr Kisiel.

– Dziękujemy za profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie. Życzymy wszystkiego dobrego – mówiła Anna Kibortt.

– Przyłączam się do podziękowań, szczególnie, że pani skarbnik zawsze miała czas się spotkać, oddzwonić i z nami porozmawiać. Bardzo dziękujemy za współpracę – mówił Michał Braun.

– To bardzo merytoryczna osoba, pełna pomysłów. Życzę jej sukcesów na następnym stanowisku. Poprzeczka w Kielcach została postawiona bardzo wysoko – dodał Kamil Suchański.

Marzena Bzymek, która dotychczas sprawowała funkcję głównej księgowej w Miejskim Zarządzie Dróg w Kielcach, zaznacza, że zrobi wszystko, by sprostać niełatwemu zadaniu.

– Mam świadomość, że obejmowane stanowisko wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i dyscypliną. Te cechy towarzyszą mi jednak na co dzień. Deklaruje dobrą współpracę – powiedziała nowa skarbnik podczas sesji.

Swoją funkcję zacznie pełnić od 1 października.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO