Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Nowy numer Tygodnika eM! Co dalej z Koroną? Obice odlecą?

piątek, 14 czerwca 2024 09:21 / Autor: Łukasz Czerwiak
Nowy numer Tygodnika eM! Co dalej z Koroną? Obice odlecą?
Nowy numer Tygodnika eM! Co dalej z Koroną? Obice odlecą?
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

O przyszłości Korony Kielce, kolejnym Marszu dla Życia i Rodziny oraz terenie inwestycyjnym w Obicach – m.in. o tym piszemy w najnowszym numerze Tygodnika eM. 

Głównym tematem tego wydania są dalsze losy Korony Kielce. Temu, w jakich barwach maluje się żółto-czerwona przyszłość przyjrzał się Maciej Piętka. Z kolei Michał Łosiak zajął się kolejnym Marszem dla Życia i Rodziny, który w Kielcach odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca.

Ponadto Michał Kita przedstawił werdykt radnych w sprawie Nowego Malikowa, a także zapytał, co dalej z terenami inwestycyjnymi w Obicach. Maria Karyś wzięła na tapetę temat suplementów diety, a Aleksandra Rękas sprawdziła, kim nieoficjalnie jest komisarz Mariusz Bednarski.

Docieramy do około 200 punktów na terenie całego regionu. Jesteśmy m.in. w kościołach parafialnych, lokalnych sklepach, galeriach handlowych i urzędach. Nasz nakład to blisko 20 tysięcy egzemplarzy w województwie świętokrzyskim. Poruszamy ważne sprawy dla miasta, regionu i Kościoła. Nie unikamy trudnych tematów i przede wszystkim jesteśmy dostępni bezpłatnie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO