Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Czym jest rodzina? Na to pytanie odpowiadają zdjęciami

wtorek, 06 grudnia 2022 09:32 / Autor: Weronika Karyś
Czym jest rodzina? Na to pytanie odpowiadają zdjęciami
STOWARZYSZENIE SZTUKA ŁĄCZENIA
Czym jest rodzina? Na to pytanie odpowiadają zdjęciami
STOWARZYSZENIE SZTUKA ŁĄCZENIA
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Dziesięć niebanalnych, zaskakujących, a nawet szokujących zdjęć, przedstawiających różne oblicza rodziny – to kolejna odsłona projektu „Rodzina, jak, to, jest?” realizowanego przez Stowarzyszenie Sztuka Łączenia. Sesje zdjęciowe odbyły się w ostatnich tygodniach. Ich efekty można już oglądać na profilu facebookowym organizacji.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Sztuka Łączenia wybrali bohaterów sesji zdjęciowych w castingu. Jego uczestnicy nie tylko przesyłali swoje zdjęcia, ale i opisywali czym jest dla nich rodzina.

– Sesje zdjęciowe odbyły się w różnych miejscach: w kościele, szpitalu, w domach, przed domami bohaterów – wylicza Aleksandra Niemczyk, wiceprezes Stowarzyszenia Sztuka Łączenia.

– Rodziny pokazują się na nich w różnych odsłonach, dzielą się sobą, swoją energię, w niebanalny, czasem szokujący sposób – dodaje Aleksandra Niemczyk i zachęca do obejrzenia zdjęć, które stopniowo udostępniane są w social mediach Stowarzyszenia Sztuka Łączenia.

Autorem zdjęć jest fotograf Mateusz Wolski.

Projekt "Rodzina - jak, to, jest?" został dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej – „Po pierwsze Rodzina!”.

Kampanię wspierają kieleckie uczelnie: Uniwersytet Jana Kochanowskiego oraz Politechnika Świętokrzyska.

rodzina_to_podróż.jpg

rodzina_to_nauka.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO