Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Bubble Day na Stadionie Leśnym w Kielcach

niedziela, 02 sierpnia 2020 19:04 / Autor: Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Wesoło, kolorowo i głośno było w niedzielę na boisku przy Stadionie Leśnym. Dzień Baniek Mydlanych już po raz drugi odbył się w Kielcach.

Miliony kolorowych baniek, dużych i małych, unosiło się 2 sierpnia nad Stadionem Leśnym. Pogoda dopisała – było ciepło i słonecznie. Powietrze pachniało watą cukrową i zewsząd dało się słyszeć śmiech dzieci i… dorosłych. Bo przecież z puszczania baniek mydlanych nigdy się nie wyrasta. Z tego powodu Bubble Day to przepis na świetną zabawę absolutnie dla wszystkich, bez względu na wiek.

– Nigdy nie byłam na takim wydarzeniu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku w mieście również odbędzie się Dzień Baniek Mydlanych. Pogoda jest cudowna, dzieci się świetnie bawią, jest naprawdę bardzo przyjemnie – mówi pani Ewelina, która na Bubble Day przyszła razem ze swoją rodziną.

Na gości czekała strefa z darmowym płynem do dużych baniek mydlanych, a także mnóstwo ciekawych konkursów i zabaw. Dla dzieciaków przygotowano wielki zamek słonia Bombiniego oraz mniejszego dmuchańca.  

Nowy numer!
42/2020 42/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO