Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

W weekend w Kielcach święto wina. Zaśpiewają De Mono i Piaseczny

środa, 05 czerwca 2024 11:04 / Autor: Łukasz Czerwiak
W weekend w Kielcach święto wina. Zaśpiewają De Mono i Piaseczny
fot. Wino i Śpiew Festiwal
W weekend w Kielcach święto wina. Zaśpiewają De Mono i Piaseczny
fot. Wino i Śpiew Festiwal
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W najbliższy weekend w Kielcach odbędzie się największa impreza winiarska w regionie „Wino i Śpiew Festiwal”. To niepowtarzalna okazja do spróbowania trunków z różnych zakątków świata. 

Impreza odbędzie się w stolicy województwa świętokrzyskiego po raz drugi. W tym roku miłośnicy wina spotkają się w dniach od 8 do 9 czerwca przed Kieleckim Centrum Kultury, gdzie pojawi się blisko 50 producentów wina.

– „Wino i Śpiew Festiwal” to jedna z największych takich imprez w Polsce. To czas, w którym będzie dużo bardzo dobrego wina, jedzenia i muzyki. Mamy propozycje dla każdego: wspaniała kuchnia, ponad 200 win, a wśród nich także te bezalkoholowe oraz mnóstwo wspaniałych artystów – informuje Mariusz Kamiński, organizator imprezy. 

Podczas trwania imprezy na Letniej Scenie KCK wystąpią gwiazdy: Cumbancheros, Buena Vista Music Show, De Mono oraz Andrzej Piaseczny.

– Bilety można w całości wykorzystać przy stoiskach winiarzy oraz w strefie gastronomicznej. Każdy z gości dostanie opaskę na rękę i sygnowany kieliszek na szyje na smyczy, która tak będzie go trzymała, aby nic się nie wylało – dodaje Kamiński. 

Wydarzenie jest skierowane do osób pełnoletnich. Bilety można kupić TUTAJ.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO