Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Monika Urlik wystąpi w „Zameczku”

wtorek, 18 lipca 2023 10:46 / Autor: Łukasz Czerwiak
Monika Urlik wystąpi w „Zameczku”
Fot. Zameczek
Monika Urlik wystąpi w „Zameczku”
Fot. Zameczek
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka i autorka tekstów – Monika Urlik wystąpi w kieleckim Domu Kultury „Zameczek”. Wydarzenie już w najbliższy piątek, 21 lipca.  

Jak informuje Dom Kultury, wokalistka zaprezentuje utwory w takich gatunkach jak: pop, soul, gospel czy R&B. Monikę Urlik znamy z  występu w pierwszej edycji telewizyjnego show — The Voice of Poland, jest także laureatką międzynarodowego festiwalu „VENA”. Z kolei, w roku 2018 piosenkarka wzięła udział w krajowych eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, zajęła w nich trzecie miejsce.

– Monika Urlik dysponuje mocnym głosem o ciekawej barwie i często mierzy się z bardzo trudnymi piosenkami. Pierwszy, autorski krążek Moniki Urlik to fuzja brzmień klasycznych, elektronicznych, dubstepu, soulu i r'n'b. W ciekawych kompozycjach ukrywają się niebanalne, poruszające teksty, wszystko razem trafia zarówno do ucha i do serca. Jej utwory „Nie wie nikt” oraz „Ty i ja”, znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu Prawo Agaty – zaznaczają organizatorzy.

Początek koncertu o godzinie 19:30. Wstęp na wydzarzenie jest wolny. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 41 36 76 301.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO