Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Znamy datę Uwielbienia w Centrum Miasta. Są zmiany

piątek, 24 marca 2023 14:42 / Autor: Łukasz Czerwiak
Znamy datę Uwielbienia w Centrum Miasta. Są zmiany
Znamy datę Uwielbienia w Centrum Miasta. Są zmiany
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Przed nami XI Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce, które już w czerwcu odbędzie się w Parku Miejskim. W tym roku organizatorzy zdecydowali się wyjść naprzeciw głosom wiernych i wprowadzili drobne, ale ważne zmiany.

– Mamy już termin, będzie to 10 czerwca, czyli sobota. Mieliśmy sporo sygnałów od ludzi, że lepszy byłby właśnie ten dzień tygodnia. Do tej pory nasze wydarzenia odbywały się w niedzielę, a jak wiadomo większość osób następnego dnia udaje się do pracy. Przez co ten termin nie był najbardziej fortunny – informuje ksiądz Marcin Boryń.

Organizatorzy czekają również na potwierdzanie obecności przez zaproszonych gości.

– Mamy już wizję programową i wiemy, co będziemy chcieli przekazać w tym roku. Chcemy się skupić na wartości rodziny. Planujemy także zmianę w formacie. Po rozmowach doszliśmy do wniosku, że to spotkanie powinno być od początku do końca w duchu modlitewnym – uzupełnia prezes Stowarzyszenia Dwa Przymierza, które od lat organizuje to wydarzenie.

Już wkrótce na naszej stronie ogłosimy hasło tegorocznego XI Uwielbienia oraz piosenkę, którą zespół To On przygotuje na to coroczne spotkanie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO