Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Zespół ToON zagra koncert w nietypowym miejscu

wtorek, 27 września 2022 17:50 / Autor: Łukasz Czerwiak
Zespół ToON zagra koncert w nietypowym miejscu
Fot: Tomasz Kłosowicz
Zespół ToON zagra koncert w nietypowym miejscu
Fot: Tomasz Kłosowicz
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Uwielbienie w wyjątkowej scenerii odbędzie się już w najbliższy czwartek, 29 września. Koncert zatytułowany „Im bliżej, tym wyżej” rozpocznie się o godzinie 18:00.

– Mamy bardzo ciekawy pomysł, który jeszcze nie urzeczywistnil się w Kielcach. Chcemy zagrać koncert o enigmatycznym tytule „Im bliżej, tym wyżej”, ponieważ odbędzie się on w wyjątkowej, niecodziennej scenerii. Oczywiście nie chcemy jej zdradzać, ale mam nadzieje, że was zaskoczymy, gdy połączycie się z nami w czwartek – powiedział ksiądz Paweł Rej, zespół ToON.

Tajemnicze wydarzenie będzie transmitowane na antenie naszego radia oraz na naszym kanale w serwisie YouTube. Transmisje wideo będzie można wspólnie zobaczyć w Studiu eM-ka.

– Modlitwa uwielbienia, ale i nie tylko ta wiąże się ze wspólnotą, dlatego zapraszamy, aby takową zbudować w sali koncertowej, w siedzibie radia eM. Jak wszyscy widzimy za oknem jesień, więc niepożądane warunki atmosferyczne mogą pokrzyżować nasze plany. Wtedy będziemy zmuszeni, aby zagrać w studiu eM-ka – dodaje ksiądz Paweł Rej.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO