Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Tym razem uwielbią w Wolicy

piątek, 17 marca 2023 11:42 / Autor: Łukasz Czerwiak
Tym razem uwielbią w Wolicy
Tym razem uwielbią w Wolicy
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Przed nami kolejne uwielbienie z cyklu „Całkowite oddanie”. Już jutro, w sobotę, 18 marca wierni zgromadzą się w parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wolicy-Tokarni.

Stowarzyszenie Dwa Przymierza współorganizuje z Zespołem To ON uwielbienia, które odbywają się co roku w centrum Kielc. Zanim jednak ono nadejdzie, grupa co miesiąc gości w jednej z parafii diecezji kieleckiej, aby przed Najświętszym Sakramentem wielbić Pana Boga. 

– Zapraszam bardzo serdecznie na najbliższe spotkanie, to kolejna okazja, aby stanąć na żywo przed Jezusem Chrystusem z pragnieniem doświadczenia jego łaski. Wolica-Tokarnia to miejsce nam bliskie, ponieważ praktycznie co roku tam gościmy, więc tym bardziej nam miło powrócić do miejsca nam znanego – zaprasza ksiądz Marcin Boryń. 

Wydarzenie rozpocznie Msza Święta o godzinie 16, po której odbędzie się uwielbienie. 

– Harmonogram jest taki sam jak co miesiąc. Najpierw Eucharystia, potem modlitwa i świadectwo, a na koniec adoracja Najświętszego Sakramentu, którą swoim śpiewem jak zwykle postara się ubogacić nasz zespół – mówi ksiądz Paweł Rej z Zespołu To ON. 

Kolejne spotkania modlitewne z tego cyklu obędą się: 22 IV w Smardzowicach oraz 20 V w Piekoszowie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO