Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Tak wierzę: Nasza wiara rodzi się ze śpiewania

wtorek, 13 czerwca 2023 20:59 / Autor: Łukasz Czerwiak
Tak wierzę: Nasza wiara rodzi się ze śpiewania
Tak wierzę: Nasza wiara rodzi się ze śpiewania
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Gośćmi audycji „Tak wierzę” były chórzystki zespołu To ON: Iza Kopeć, Marysia Pankowski oraz Julia Kamińska. W rozmowie opowiedziały o: XI Uwielbieniu W Centrum Miasta Kielce oraz o swoim doświadczeniu muzyki chrześcijańskiej.

– Ja w zespole jestem od września, więc dla mnie to było pierwsze centralne Uwielbienie po tej drugiej stronie. Było cudownie, atmosfera wspaniała, jestem mocno zbudowana tym doświadczeniem. Na pewno zostanie ono w mojej pamięci na długo – opowiadała Iza Kopeć.

Z kolei dla Marysi Pankowskiej to wydarzenie było niesamowite z dwóch powodów:

– Wystąpiłam na scenie z Gabi Gąsior, którą bardzo cenię. To było niesamowite przeżycie. Z drugiej strony bardzo się stresowałam, ponieważ napisałam tekst do tegorocznego utworu przewodniego. Bałam się, czy spodoba się szerszej publiczności – wspominała Pankowska.

Zaś dla Julii Kamińskiej, muzyka jest darem od Pana Boga.

– Od dziecka śpiewam, najpierw w szkole, a potem scholii parafialnej. Dzięki niej poznałam muzykę chrześcijańską. Teraz często w aucie puszczam sobie nasze piosenki czy też TGD i przez to mogę powiedzieć spotykam się z Bogiem. Muzyka stała się moim sposobem na modlitwę – powiedziała Kamińska.

Posłuchaj całej rozmowy:

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO