Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Ostatni moment, aby zapisać się na warsztaty z uwielbienia

piątek, 26 stycznia 2024 09:50 / Autor: Łukasz Czerwiak
Ostatni moment, aby zapisać się na warsztaty z uwielbienia
Ostatni moment, aby zapisać się na warsztaty z uwielbienia
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Jak uwielbiać Boga? Czy rzeczywiście to możliwe nawet w trudnych sytuacjach? – odpowiedź na te pytania już w sobotę (27 stycznia). W auli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach odbędzie się forum „Kierunek Uwielbienie”.

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Dwa Przymierza, które od lat gromadzi wiernych na Uwielbieniu w Centrum Miasta Kielce. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 9:30, z jednej strony jest formą przygotowania do kolejnej edycji, a także okazją do wejścia w głąb tego rodzaju modlitwy.

– Warto przyjść, żeby dowiedzieć się jak uwielbiać Pana Boga, a także zobaczyć, jakie to daje skutki i owoce w życiu codziennym. Myślę, że poruszające będzie świadectwo o uwielbieniu Go w trudnych i kryzysowych momentach. Warto także dlatego, ponieważ będzie uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie, a przede wszystkim będzie obecny sam Chrystus – opowiada organizatorka Patrycja Osman.

Prelegentami w trakcie sobotniego wydarzenia będą: ojciec Tomasz Nowak, dominikanin i kaznodzieja – opowie, jak się modlić uwielbieniem; Sylwia Bijak, event manager i współtwórca podcastu DoŚwiatła! – podzieli się doświadczeniem uwielbiania Boga w ciemnej dolinie oraz Irmina i Marcin Śliwińscy, współorganizatorzy wydarzenia chwałaMU! – powiedzą po co w ogóle Boga uwielbiać i jakie są owoce tej modlitwy.  

Końcową częścią Forum będzie uwielbienie, które muzycznie poprowadzi zespół To ON. Zapisy prowadzone są przez formularz. Udział w wydarzeniu jest płatny i wspiera działania Stowarzyszenia Dwa Przymierza w organizacji Uwielbienia w Centrum Miasta Kielce 2024.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO