Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Kolejne odcinki "The Chosen" w kinach

sobota, 24 lutego 2024 15:26 / Autor: Łukasz Czerwiak
Kolejne odcinki "The Chosen" w kinach
Kolejne odcinki "The Chosen" w kinach
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W niedzielę (25 lutego) w kinie "Helios" będziemy mogli zobaczyć kolejne sceny z życia Jezusa. To wszystko za sprawą premiery trzeciego i czwartego odcinka czwartego sezonu serialu "The Chosen".

Do tej pory w internecie możemy zobaczyć trzy sezony produkcji, która na podstawie Biblii przedstawia historię Jezusa. Na początku lutego w kinach w całej Polsce odbyła się premiera pierwszych dwóch epizodów czwartego sezonu.

– Myślę, że ten serial odbiega od dotychczasowych chrześcijańskich produkcji. Często filmy chrześcijańskie próbują w jakiś pokręcony sposób przekazać prawdy naszej wiary. "The Chosen" mówi wprost o Jezusie. Dodatkowo pod kątem zdjęć i montażu, po prostu produkcji, jest on super zrealizowany i mogę śmiało powiedzieć, że autorzy nie stosują półśrodków. Chcą zrobić to jak najlepiej, tak aby to nie odstawało od innych światowych produkcji – mówi Marcin Śliwiński, producent filmowy i montażysta.

O serialu opowiadał w audycji „Nie do wiary?” ks. Jarosław Góralski, wikariusz parafii św. Brata Alberta w Busku-Zdroju. Stwierdził, że może być on wielkopostną pokutą.

– Podczas oglądania „The Chosen” osobiście spotkałem Chrystusa. Odnajdywałem siebie w postaciach, z którymi On się spotyka. Dokładnie tak jakbym czytał Ewangelię. Myślę, że warto go obejrzeć w tym czasie – powiedział kapłan.

Niedzielny seans rozpocznie się o godzinie 15. Z kolei pierwsze dwa odcinki będzie można zobaczyć w poniedziałek (26 lutego) o 19.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO