Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Kolejna szansa, aby całkowicie oddać się Jezusowi

środa, 15 lutego 2023 11:49 / Autor: Łukasz Czerwiak
Kolejna szansa, aby całkowicie oddać się Jezusowi
Kolejna szansa, aby całkowicie oddać się Jezusowi
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W najbliższą sobotę, 18 lutego, odbędzie się kolejne już spotkanie modlitewne poprzedzające i przygotowujące do Uwielbienia W Centrum Miasta. Tym razem wierni będą modlić się w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Bielinach.

Stowarzyszenie Dwa Przymierza współorganizuje z Zespołem To ON uwielbienia, które odbywają się co roku w centrum Kielc. W 2023 roku to wydarzenie zaplanowano na 10 czerwca. Zanim jednak ono nadejdzie, grupa co miesiąc gości w jednej z parafii diecezji kieleckiej, aby przed Najświętszym Sakramentem wielbić Pana Boga.

– Serdecznie zapraszamy na kolejne niepowtarzalne spotkanie, które znowu przybliży nas do Chrystusa. On jest w jego centrum. My tylko prowadzimy tę modlitwę i wraz z zespołem To ON staramy się ją ubogacić poprzez piękny śpiew – zaznacza ksiądz Marcin Boryń. 

Wydarzenie rozpocznie Msza Święta o godzinie 17, a po Eucharystii odbędzie się modlitwa uwielbienia.

– Kolejny raz będziemy mówić o całkowitym oddaniu i może przyjść taka myśl: znowu takie samo hasło, poprzednim razem się nie udało? No właśnie taki jest sens chrześcijaństwa i całego cyklu naszych uwielbień. Jako uczniowie Jezusa, codziennie na nowo oddajemy mu swoje życie, po prostu ciągle się nawracamy. Takie też są nasze spotkania. Stajemy przed Chrystusem i mówimy: Panie, ja za Tobą chce iść – tłumaczy ksiądz Paweł Rej, zespół To ON. 

Kolejne spotkania modlitewne z tego cyklu obędą się również: 18 III w Tokarni – Wolicy, 22 IV w Smardzowicach oraz 20 V w Piekoszowie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO