Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

„Jesteś u celu” – Posłuchaj utworu na tegoroczne Uwielbienie

poniedziałek, 13 maja 2024 13:43 / Autor: Łukasz Czerwiak
„Jesteś u celu” – Posłuchaj utworu na tegoroczne Uwielbienie
„Jesteś u celu” – Posłuchaj utworu na tegoroczne Uwielbienie
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W niedzielę (12 maja) na antenie Radia eM Kielce odbyło się kolejne spotkanie z najlepszą muzyką chrześcijańską. Tym razem słuchacze programu Bardzo Dobry Wieczór mieli okazję premierowo usłyszeć utwór, który powstał na XII Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce. 

Jak co roku, zespół To ON przygotował piosenkę, która będzie muzycznym motywem przewodnim całego wydarzenia, a to już 25 maja odbędzie się na placu przy Kieleckim Centrum Kultury. Tak premierę autorskiego utworu „Jesteś u celu”, na antenie Radia eM Kielce zapowiedział ks. Paweł Rej, jeden z liderów zespołu oraz prowadzący program Bardzo Dobry Wieczór: 

– To ON ma w zwyczaju zapraszać gości do współpracy i tak też stało się tym razem. Partie solowe zaśpiewał Norman, czyli Roman Słomka, świetny wokalista i instrumentalista, który znany jest chociażby z kieleckiego zespołu Mafia. Z kolei muzykę i tekst stworzył nasz gitarzysta Darek Jakubczyk. Zapraszm także do zobaczenia teledysku, który znajdziecie w serwisie YouTube. Nakręcili go niezastąpieni Łukasz Górski oraz Tomasz Kłosowicz, PrestiżHD – mówił. 

Więcej o wydarzeniu przeczytasz: TUTAJ.

Zobacz teledysk i posłuchaj utworu:

Modlitwy
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO