Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

[FOTO] Uwielbili Pana w Cierchach. Teraz czas na centrum Kielc

sobota, 20 kwietnia 2024 19:17 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Uwielbili Pana w Cierchach. Teraz czas na centrum Kielc
[FOTO] Uwielbili Pana w Cierchach. Teraz czas na centrum Kielc
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Stowarzyszenie Dwa Przymierza oraz zespół To On gościli w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Cierchach. Najpierw wierni uczestniczyli w Eucharystii, a potem uwielbiali Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Grupa organizuje takie wydarzenia od września, odwiedza parafie diecezji kieleckiej i prowadzi tam spotkania modlitewne w ramach cyklu „Kto idzie za Mną?”. To w Cierchach było ostatnim z nich.

– To był piękny czas i dziękujemy wszystkim wiernym, którzy przyjmowali nas do swoich wspólnot. Ta droga, którą poszliśmy za Jezusem, czasem nie była prosta i napotykaliśmy różne przeciwności losu, ale zawsze, gdy zaufa się dobremu Bogu, to On przemienia to, co wymagające w przeobfite dary. Spotkanie w centrum Kielc zbliża się wielkimi krokami, dlatego zapraszam wszystkich, aby poszli z nami do celu – opowiada Tomasz Radek ze Stowarzyszenia Dwa Przymierza.

Dla wiernych parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Cierchach sobotnie uwielbienie było doświadczeniem żywego Kościoła.

– To było moje kolejne uwielbienie organizowane przez stowarzyszenie i zespół, ponieważ jeżdżę do innych parafii. Cieszę się, że w końcu zawitali do mojej rodzinnej wspólnoty. Bardzo mi się podobało, przepiękna muzyka i modlitwa, która pozwoliła mi się spotkać z Panem Jezusem. Na pewno za miesiąc przyjadę do Kielc, bo On tam będzie. Po prostu chcę dać świadectwo wiary – mówi pani Sylwia.

Uwielbienie W Centrum Miasta Kielce zaplanowano na 25 maja. Wkrótce na naszej stronie więcej informacji na temat tego wydarzenia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO