Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

[FOTO] Uwielbili Pana w Chęcinach

sobota, 10 lutego 2024 19:26 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Uwielbili Pana w Chęcinach
[FOTO] Uwielbili Pana w Chęcinach
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Stowarzyszenie Dwa Przymierza oraz zespół To On gościli w kościele pw. św. Bartłomieja w Chęcinach. Była Msza, a potem modlitwa uwielbienia. 

Grupa organizująca to wydarzenie od września, odwiedza parafie diecezji kieleckiej i organizuje tam spotkania modlitewne. To dzisiejsze było kolejnym z cyklu „Kto idzie za Mną?”, który poprzedza coroczne Uwielbienie W Centrum Miasta Kielce.

– Dla mnie było to cenne doświadczenie spotkania z Bogiem, które pozytywnie nastawiło mnie na Wielki Post. Ogromnie się także cieszę, że kolejna parafia zaprosiła nas do siebie. To pokazuje, że nasze wydarzenia są potrzebne. Mam nadzieję, że osoby, które były dzisiaj, zainteresują się centralnym wydarzeniem, które w sobotę (25 maja) odbędzie się w centrum Kielc – opowiada Marcin Kulpa ze Stowarzyszenia Dwa Przymierza. 

Spotkanie w Chęcinach spotkało się z zainteresowaniem wiernych.

– Bardzo mi się podobało, to jeden z moich ulubionych rodzajów modlitwy. Jeszcze gdy to się robi z tak profesjonalnym zespołem, jak To ON, to jest o wiele łatwiej. Co roku bywam na uwielbieniu w Kielcach i mam nadzieję, że w tym roku też mi się uda – mówi Kasia.

Kolejne spotkania modlitewne z tego cyklu obędą się: 16 III w Miechowie oraz 20 IV w Cierchach.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO