Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Historyczny pokaz mody w Binkowskim

sobota, 29 października 2022 14:40 / Autor: Łukasz Czerwiak
Historyczny pokaz mody w Binkowskim
Historyczny pokaz mody w Binkowskim
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Na Basenach Tropikalnych Binkowski odbył się „Tropical Fashion Night”. Goście zobaczyli pokaz mody strojów z ekskluzywnego butiku Joanny Binkowskiej.

J.Binkowska – polska marka stworzona przez Joannę Binkowską. Do stworzenia strojów inspiracją była kultura ameryki południowej, którą autorka poznała poprzez podróże.

– Jestem zachwycona z przebiegu pokazu, towarzyszyły mi niesamowite emocje, gdy wyszła pierwsza modelka to zakręciła mi się w oku lekka łezka. Wyszło to bardzo pięknie i jestem dumna z naszych dziewczyn, ponieważ poradziły sobie świetnie. Nasza marka wywodzi się z natury dla przykładu podam ekwadorskie kapelusze, które stworzyliśmy z liści palmowych zebranych na tamtejszych polach – mówi projektantka.

Na „kieleckich tropikach” taka impreza odbyła się pierwszy raz, ale na wiosnę planowane są kolejne edycje wyjątkowego wydarzenia. Kieleckie modelki pokazały ekskluzywne i eleganckie: kostiumy kąpielowe, kapelusze, torebki,  tuniki, parea oraz personalizowane klapki.

– Myślę, że spotkamy się za parę miesięcy. Planuję już kolejną kolekcję odzieżową. Na pewno przygotuję coś specjalnego i barwnego i zaskoczę wszystkich. Wiem, że przede mną lata pracy, ale moim marzeniem jest dalsze rozwijanie się w tej branży – dodaje Joanna Binkowska.

Zaprezentowane produkty na co dzień można kupić w butiki znajdującym się przy wejściu do Basenów Tropikalnych Binkowski.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO