SPORT
Wraca Takac, ale Fornalczyk i Błanik wypadają?


W najbliższą niedzielę Korona Kielce zmierzy się w ostatnim meczu PKO Ekstraklasy przed przerwą reprezentacyjną z Pogonią Szczecin. Kamil Kuzera ponownie nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych piłkarzy.
Mowa oczywiście o Dannym Trejo, Marcusie Godinho i Marusie Briceagu, którzy z problemami zdrowotnymi zmagają się – zgodnie – od wyjazdowego starcia z Zagłębiem Lubin. W tygodniu, podczas potyczki z Rakowem, Kamil Kuzea nie mógł również liczyć na usługi Dalibora Takaca.
W weekend się to zmieni. Niestety powrót jednego będzie wiązał się z wykluczeniem dwóch kolejnych. W batalii z Portowcami nie pomogą najprawdopodobniej Mariusz Fornalczyk i Dawid Błanik.
– Dalibor wyszedł na trening, nie ma żadnego bólu. Bartosz Kwiecień? Czekamy. Z każdą godziną jest lepiej. Nie będzie Mariusza Fornalczyka. Pod znakiem zapytania stoi występ Dawid Błanika. Takie granie na 80 procent nic nie daje, Mariusz ostatnio utykał, a Dawid ma drobny uraz. Decyzję co do jego gry nastąpią w sobotę. Nie jest kolorowo, bo wiemy, jaka jest wartość tych zawodników, ale trzeba robić swoje – przyznał Kamil Kuzera. .
Początek niedzielnego spotkania 25. kolejki PKO Ekstraklasy o godz. 12:30.
![[Sezon Koroniarzy] Atakujący ocenieni – znamy jedenastkę sezonu!](/media/k2/items/cache/780b37385fd0ffcaa419070d4430803d_L.jpg)






![[Sezon Koroniarzy – pomocnicy] Progres pomimo kontuzji lidera](/media/k2/items/cache/26001baaa22fa8404cf1ed640eb32729_L.jpg)
