Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

W niedzielę rekordowa „Dycha”

czwartek, 06 października 2016 09:10 / Autor: Damian Wysocki
W niedzielę rekordowa „Dycha”
W niedzielę rekordowa „Dycha”
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Ośmiuset zawodników stanie w niedzielę na starcie V Kieleckiej Dychy - jednego z największych biegów w regionie. Dziesięciokilometrowa trasa rywalizacji zostanie poprowadzona ścieżkami Parku Leśnego w Kielcach.

Bieg główny wystartuje o godz. 10.00. Wcześniej odbędzie się rywalizacja dzieci: o 9.30 dla roczników 2006-2010, a o 9.40 dla rocznika 2011 i młodszych.

Pakiety i numery startowe będzie można odebrać w sobotę w godz.10.00 - 15.00 w Hali Legionów oraz w dniu biegu od 8.00 do 10.00 w biurze zawodów na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Leszka Drogosza. Odbiór nastąpi po okazaniu dowodu tożsamości i odnotowaniu wpłaty na konto. W przypadku odbioru pakietu startowego za osobę trzecią konieczne będzie okazanie ksera dokumentu tożsamości i pisemnego upoważnienia tej osoby.

Regulamin "V Kieleckiej Dychy" -> TUTAJ.

Kieleckiej Dysze towarzyszyć będzie cel charytatywny. W trakcie trwania imprezy zbierane będą środki na leczenie Dariusza Bulskiego – pracownika Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach. Mężczyzna zmaga się z nowotworem złośliwym trzustki. Jedyną formą leczenia jest obecnie kosztowna kuracja lekiem NAB-PAKLITAKSEL w Warszawie. Koszt kuracji wynosi 12 000 złotych i musi trwać minimum pół roku.

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO