U-21: 23 minuty Przybyły z Norwegią

czwartek, 12 listopada 2015 20:43 / Autor: Damian Wysocki

Młodzieżowa reprezentacja Polski  do lat 21 pokonała w meczu towarzyskim rozgrywanym w Gdyni Norwegię 1-0. Spotkanie było kolejnym etapem przygotowań do Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej, które zostaną rozegrane w 2017 roku w naszym kraju. W 67. minucie na boisku pojawił się napastnik Korony Kielce, Michał Przybyła.

Jedyną bramkę dla Polaków strzelił w 72. minucie Paweł Jaroszyński. Pięć minut wcześniej na boisku pojawił się Michał Przybyła, który zmienił Radosława Murawskiego.

W poniedziałek podopieczni Marcina Dorny zagrają w Krakowie z reprezentacją Ukrainy do lat 20.

Polska - Norwegia 1:0 (0:0)

Bramki: Paweł Jaroszyński

Polska: Damian Podleśny - Tomasz Kędziora, Krystian Nowak, Jarosław Jach, Paweł Jaroszyński - Kamil Mazek (85’ Przemysław Frankowski), Alan Uryga, Radosław Murawski (67’ Michał Przybyła), Patryk Lipski, Martin Kobylański (63’ Dariusz Formella) - Krzysztof Piątek (81’ Adam Dźwigała).